Apie mus

 • Smagu su Jumis dirbti. Dviračiai puikūs, visi labai patenkinti. Rekomenduosime Jus savo klientams!
  Donatas, "Eurobiuras", 2017 m.
 • Labai ačiū už dviračius, žygis labai geras, dviračiai buvo visiems patogūs!
  Ačiū, kad be jokių papildomų susiskambinimų ar susitikimų pasiėmėte dviratukus,
  Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus! <3
  Linkėjimai, Evelina, Varle.lt, 2019
 • Ačiū labai dar kartą už dviračių ekskursijos organizavimą ir pagalbą vakar iki kelto.
  Studentai laimingi, sakė "the best event ever" :)
  Inga, Lietuvos verslo kolegija, 2017 m.
 • Labas :)
  Viskas buvo puiku, labai džiaugėmės sklandžiu ir puikiu aptarnavimu. Dviračiai puikūs ir patogūs. Žygis pavyko. Visi laimingi, kai kurie su kojų skausmais, bet labai maloniais :) ačiū už bendradarbiavimą ir pagalbą :) iki kitų kartų :)
  Ingrida, "Sicor Biotech", 2019
 • Sveiki Sauliau,
  Dar kartą ačiū už inventorių. Viskas buvo piukiai! :)
  Lina, "Mokilizingas.lt", 2019
 • Hi Saulius, We had a great time on our trip, and would recommend you to anyone. If you ever figure out how to do a Helsinki - Tallinn via St Petersburg ride, we'd be in!"
  Richard Seton, USA, 2014 (self-guided tour of the Baltics: Tallinn to Vilnius)
 • Sveiki, Ačiū už superinį servisą,  be jūsų mūsų žygis tikrai nebūtų praėjęs taip sklandžiai.
  Pagarbiai, Marijus (Svencelės užsakymas, 2020)
 • Laba diena Sauliau,
  Taip, ačiū, visiems patiko...:), tik nežinojau kad ne visi baigę distanciją:)
  Kaip visada AČIŪ Jums ir už dviračius ir už orą!
  Daiva, "Akropolis", 2017 m.
 • Wishing to see a part of the world we knew little about, we 6 friends took a chance on BalticBike and were not disappointed. We had great support on our custom trip from Vilnius to Tallinn, including the support we had for an unexpected trip to the emergency room in Lithuania.  The contrast of the capital cities and the rural national parks was visually impressive.  We would not hesitate to recommend BalticBikes, professionally managed from start to finish.
  Marion Leff and co. - USA, 2018 (self-guided supported cycle tour from Vilnius to Tallinn, SG11)

Apie "Baltic Bike Travel"

"Baltic Bike Travel" yra atvykstamojo turizmo kelionių organizatorius (pažymėjimo Nr. 009419), besispecializuojantis kelionių dviračiais ir kitų aktyvaus turizmo gamtinių kelionių organizavimu Lietuvoje ir kitose kaimyninėse šalyse (Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje).

Dėl Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą visos kelionės su maršrutais per Rusiją ir Baltarusiją anuliuotos! Слава Україні! ????????

Mūsų pagrindiniai klientai yra užsienio turistai ir aktyvaus turizmo kelionių organizatoriai bei kelionių agentūros iš Europos šalių (Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Olandijos, Prancūzijos, Italijos, Novegijos, Švedijos, Danijos, Lenkijos, Airijos, Didžiosios Britanijos ir kt.) ir tolimųjų kraštų (JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos, Kinijos ir kt.).

Mes esame naudingi ir savo šalies gyventojams, verslo įmonių ir organizacijų kolektyvams, kurių įspūdingoms kelionėms galime pasiūlyti pačius geriausius kelioninius ir elektrinius dviračius, galime pervežti komfortabiliu transportu grupes ir pavienius keliautojus su dviračiais, o norintiems keliauti savarankiškai, galime pasiūlyti išsinuomoti, o mūsų internetinėje parduotuvėje "DURATAI.com" įsigyti kokybiško dviračių turizmo inventoriaus (pvz., vokiški neperšlampami  krepšiai "Ortlieb", daniškos vaikiškos priekabėlės "Winther", bagažinės "Tubus", švediški dviračių laikikliai ir platformos "Thule")...

"Baltic Bike Travel" yra vienintelio dviračių nuomos tinklo Baltijos šalyse "BaltiCCycle" partneris. Tik pas mus galite išsinuomoti kokybiškus dviračius ir inventorių kelionėms į vieną pusę, t.y., paimti dviračius vienoje vetoje, pvz., Klaipėdoje, ir palikti juos kitoje vietoje, pvz., Taline, Rygoje ar Vilniuje.

Mūsų kompanija nesenai atšventė 15 metų veiklos jubiliejų, o kad veikla yra išties sėkminga parodo mūsų kompanijos kreditingumo rodikliai ir prieš keletą metų Lietuvos valstybinio turizmo departamento įsteigtas bei Lietuvos Ministro Pirmininko įteiktas APDOVANOJIMAS kaip sėkmingiausiam 2018 metų kelionių organizatoriui.

"Baltic Bike Travel" teikiamos paslaugos:

 • Kelionių dviračiais, baidarėmis ir kitokių aktyvaus ir gamtinio turizmo kelionių organizavimas;
 • Kelioniuų maršrutų pagal individualius poreikius sudarymas ir turistinių paslaugų užsakymas;
 • Dviračių ir turistinio inventoriaus nuoma bei pardavimas (DURATAI.com);
 • Grupių ir pavienių turistų su dviračiais pervežimai komfortabiliu transportu (autobusais, mikroautobusais) naudojant specialias priekabas ir dviračių laikiklius/platformas;
 • Mikroautobusų, automobilių ir įrangos dviračių transportavimui nuoma;
 • Autobusų, traukinių ir keltų bilietų rezervavimas;
 • Apgyvendinimo paslaugų viešbučiuose ir svečių namuose rezervavimas;
 • Ekskursijų dviračiais organizavimas ir kelionių vadovų paslaugos;
 • Maitinimo grupėms bei pavieniams asmenims organizavimas;
 • Konferencijų ir seminarų organizavimas;
 • Įvairių pramogų organizavimas: muziejai, baseinai, išvykos laivais ir kt.

Mūsų kompanija didžiuojasi būdama Nacionalinės turizmo verslo asociacijos (NTVA), Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) ir tarptautinių kelionių organizatorių asociacijų "Responsible Travel" ir "Adventure Travel Trade Association" nariais.

Jau eilę metų "Baltic Bike Travel" remia dviračių kultūrą ir sveiką gyvenimo būdą populiarinančius keliautojus ir nevyriausybines organizacijas bei jų veiklą, pvz.:

Narystė ir partnerystė