Dviračių nuoma - Klaipėda

 • Smagu su Jumis dirbti. Dviračiai puikūs, visi labai patenkinti. Rekomenduosime Jus savo klientams!
  Donatas, "Eurobiuras", 2017 m.
 • Labai ačiū už dviračius, žygis labai geras, dviračiai buvo visiems patogūs!
  Ačiū, kad be jokių papildomų susiskambinimų ar susitikimų pasiėmėte dviratukus,
  Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus! <3
  Linkėjimai, Evelina, Varle.lt, 2019
 • Ačiū labai dar kartą už dviračių ekskursijos organizavimą ir pagalbą vakar iki kelto.
  Studentai laimingi, sakė "the best event ever" :)
  Inga, Lietuvos verslo kolegija, 2017 m.
 • Labas :)
  Viskas buvo puiku, labai džiaugėmės sklandžiu ir puikiu aptarnavimu. Dviračiai puikūs ir patogūs. Žygis pavyko. Visi laimingi, kai kurie su kojų skausmais, bet labai maloniais :) ačiū už bendradarbiavimą ir pagalbą :) iki kitų kartų :)
  Ingrida, "Sicor Biotech", 2019
 • Sveiki Sauliau,
  Dar kartą ačiū už inventorių. Viskas buvo piukiai! :)
  Lina, "Mokilizingas.lt", 2019
 • Hi Saulius, We had a great time on our trip, and would recommend you to anyone. If you ever figure out how to do a Helsinki - Tallinn via St Petersburg ride, we'd be in!"
  Richard Seton, USA, 2014 (self-guided tour of the Baltics: Tallinn to Vilnius)
 • Sveiki, Ačiū už superinį servisą,  be jūsų mūsų žygis tikrai nebūtų praėjęs taip sklandžiai.
  Pagarbiai, Marijus (Svencelės užsakymas, 2020)
 • Laba diena Sauliau,
  Taip, ačiū, visiems patiko...:), tik nežinojau kad ne visi baigę distanciją:)
  Kaip visada AČIŪ Jums ir už dviračius ir už orą!
  Daiva, "Akropolis", 2017 m.
 • Wishing to see a part of the world we knew little about, we 6 friends took a chance on BalticBike and were not disappointed. We had great support on our custom trip from Vilnius to Tallinn, including the support we had for an unexpected trip to the emergency room in Lithuania.  The contrast of the capital cities and the rural national parks was visually impressive.  We would not hesitate to recommend BalticBikes, professionally managed from start to finish.
  Marion Leff and co. - USA, 2018 (self-guided supported cycle tour from Vilnius to Tallinn, SG11)

Klaipėdos dviračių nuomos centras

"Baltic Bike Travel" dviračių nuomos centras Klaipėdoje siūlo ~400 turistinių/hibridinių ir elektrinių dviračių (pedelecų) individualioms ir turistinių grupių pažintinėms kelionėms, verslo įmonių ir organizacijų kolektyvų motyvacinėms kelionėms populiariausia mūsų šalyje Pajūrio dviračių trasa Kuršių nerijoje, nuo Klaipėdos iki Palangos ar Šventosios, Žemaitijos nacionaliniame parke ir kitais maršrutais po Lietuvą ir kaimynines šalis... Mes siūlome keliauti tik geros kokybės patikimų gamintojų dviračiais ("VDV / Velo-de-Ville", "KTM", "Scott", "Specialized", "Silverback", "Kona", "Bianchi") ir naudoti tik aukštos klasės turistinį inventorių ("Ortlieb", "Abus"), pagamintą Vokietijoje, Austrijoje, Danijoje, JAV ir kt.
Čia yra bene didžiausias dviračių bei turistinio inventoriaus pasirinkimas visoje Lietuvoje:

 • Komfortabilūs kelioniniai / hibridiniai dviračiai su 24 arba 8 pavaromis, rankiniais arba pedaliniais stabdžiais, nepraduriamomis padangomis "Schwalbe Marathon Plus", kurios labiausiai tinka mūsų keliams ir kelionėms be rūpesčių;
 • Elektriniai dviračiai (pedelecai) su naujos kartos "Bosch" firmos varikiu ir 11ah ličio jonų baterija, kurios užtenka "Eco" režimu nuvažiuoti 110 km (pvz., iki Nidos ir atgal) - turintiems sveikatos problemų ar norintiems išbandyti save tolimesnėje kelionėje!
 • Plentiniai, krosiniai ir žvyrkelių (gravel) dviračiai (karboniniu arba aliuminiu rėmu) sportiškiems pasivažinėjimams ir ilgesnėms kelionėms;
 • Kalnų (MTB) ir visureigiai (Fat Bike) dviračiai - bekelių mėgėjams;
 • eMTB "SPACIALIZED Turbo Levo Comp" (pilnos amortizacijos su 700 Wh baterija, L ir XL dydžių rėmais) - išskirtiniai dviračiai greitoms ir veržlioms "Stumpjumper" bekelių trasoms!
 • Naujiena! E-Gravel - elektrinis žvyrkelių dviratis "CANYON Grail:ON CF 8" (pilnai karboninis - tik 17 kg! su 500 Wh baterija, L dydžio rėmu) - kelionėms įvairios dangos keliais bei miško takais (asfalto, žvyro ir bekelėmis)
 • Tandemaidviračiai dviems, mėgstantiems artimą bendravimą (antrasis gali ir nemokėti važiuoti dviračiu!);
 • Pačios saugiausios rinkoje daniškos priekabėlės "Winther Dolphin" šeimoms su 1-2 vaikais (bendrai iki 45 kg);
 • Vienratės tandeminės priekabėlės tolimesnėms kelionėms su 5-10 m. amžiaus vaikais;
 • ir daug kitokio turistinio inventoriaus, pvz., neperšlampami krepšiai "Ortlieb", šalmai, vaikiškos kėdutės, saugios spynos, žemėlapiai ir kelionių vadovai!

Dėl papildomos informacijos žr. "Dviračiai ir turistinis inventorius"

REZERVUOK ir MOKĖK INTERNETU


Išsinuomok dviratį Klaipėdoje ir po kelionės palik jį Vilniuje, Kaune, Rygoje ar Taline! Mes esame "BaltiCCycle" dviračių nuomos tinklo partneriai ir tai vienintelė vieta, kur galima išsinuomoti dviratį į vieną pusę!

Narystė ir partnerystė